سفره عقد پسر و دختر ایرانی در آمریکا بر سر قبر داماد + عکس

سفره عقد پسر و دختر ایرانی در آمریکا بر سر مزار داماد ایرانی و گریه های عروس ایرانی بر سر قبر پسر ایرانی در آمریکا که به ضرب گلوله کشته شد .

پسر و دختر ایرانی در آمریکا که قرار بود با همدیگر ازدواج کنند با مرگ پسر ایرانی ، عروسی را در عزا دیدند و عروس با لباس عروس و پهن کردن سفره عقد بر سر قبر داماد صحنه ای دراماتیک خلق کرد .

آزادی حمل سلاح در آمریکا که تا به حال بارها و بارها جان افراد بسیاری را در آمریکا گرفته است این بار پسر ایرانی که به تازگی میخواست داماد شود را به کام مرگ کشاند .

عقد پسر و دختر ایرانی در آمریکا

عقد پسر و دختر ایرانی در آمریکا

مرگ پسر ایرانی در آمریکا که توسط یک پسر 20 ساله آمریکایی با شلیک گلوله اتفاق افتاده بود یکی از دردناک ترین اتفاقات برای دختر ایرانی عاشق بود که مجبور شد سفره عقدش را بر روی قبر داماد پهن کند و با لباس عروس بر سر مزار همسرش گریه کند .

سارا دختر ایرانی که همسرش سه هفته پیش قربانی قانون آزادی حمل سلاح در آمریکا شد، در روزی که قرار بود با یکدیگر ازدواج کنند با چشمانی اشکبار سفره عقدش را بر روی قبر همسرش محمد پهن کرد.

سارا بلوچ و محمد شریفی که هر دو دانشجوی دانشگاه شهر نشویل در ایالت تنسی آمریکا بودند، قرار بود یکشنبه گذشته (۱۹ اسفند ۹۷) مراسم ازدواج خود را با حضور خانواده‌هایشان برگزار کنند اما قتل این جوان ایرانی تمام آرزوهای او را بر باد داد.

بیشتر بخوانید : قتل شایان مزروعی توسط یک نژادپرست آمریکایی + عکس

طبق گزارش رسانه‌های آمریکایی، محمد -۲۴ ساله- ماه پیش زمانی که برای فروش دستگاه ایکس‌باکس خود به یک جوان آمریکایی که در شبکه‌های اجتماعی خواستار خرید دستگاه او شده بود به پارکینگ یک آپارتمان رفته بود، هدف شلیک گلوله خریدار قرار گرفت و تلاش پزشکان نیز برای نجات او بی‌نتیجه ماند.

کشتن پسر ایرانی در آمریکا

کشتن پسر ایرانی در آمریکا

سه هفته پس از این حادثه، سارا ۲۲ ساله در روزی که قرار بود آنها با یکدیگر ازدواج کنند با لباس سفید عروسی بر سر قبر نامزدش محمد رفت و سفره عقد خود را همانجا پهن کرد. رسانه‌های آمریکایی با انتشار تصاویر دردناکی از این مراسم از آن به عنوان یک تراژدی یاد کرده‌اند.

بنابر گزارش پلیس، قاتل یک جوان سیاه‌پوست ۲۰ ساله است که هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

عروس ایرانی بر سر قبر داماد ایرانی در آمریکا

عروس ایرانی بر سر قبر داماد ایرانی در آمریکا

عقد دختر ایرانی و پسر ایرانی بر سر قبر داماد

عقد دختر ایرانی و پسر ایرانی بر سر قبر داماد

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*