ضبط فیلم خیانت زن به همسرش توسط دوربین مدار بسته

فیلم خیانت زن به همسرش که توسط مرد که به زن خود شک کرده بود با دوربین های مدار بسته شکار شده بود خیانت زن را در دادگاه آشکار کرد .

خیانت زن به همسرش که برای کار به ماموریت میرفت توسط دوربین مدار بسته شوهرش شکار شد و زن خیانت کار ایرانی با فیلم رابطه با مرد غریبه به جرم زنا در دادگاه محاکمه شد .

خیانت که این روزها اخبار بیشتری را به خود اختصاص داده این روزها با پیشرفت تکنولوژی راحت تر کشف میشوند و زندگی های بیشتری در پی خیانت ها از هم پاشیده میشود .

فیلم خیانت زن به همسرش

خیانت

خیانت زن به شوهر خود در زمان هایی که مرد خانه را به قصد ماموریت کاری ترک میکرد با کار گذاشتن دوربین مدار بسته رونمایی شد تا زن خائن برای زنا محاکمه گردد .

رسیدگی به این پرونده از مرداد امسال و به دنبال شکایت مرد جوانی از همسرش کلید خورد.

شاکی پس از حضور در دادگاه کیفری و هنگام تسلیم شکایتش به قضات گفت: چند ماهی بود که به رفتار‌های همسرم مشکوک شده بودم. وقتی هم برای کار به مأموریت شهرستان می‌رفتم، اطرافیان درباره همسرم حرف‌های عجیب و غریب می‌زدند که اوایل به آن‌ها اهمیت نمی‌دادم. تا اینکه آرام آرام شک کردم برای همین دست به کار شدم و بدون اینکه همسرم «کیمیا» متوجه شود داخل خانه دوربین مدار بسته نصب کردم تا حقیقت روشن شود.

بیشتر بخوانید : خیانت دختر عمو به پسر عمو و نابودی زندگی با رابطه با مرد غریبه

پس از روشن کردن دوربین‌ها، روز بعد به بهانه مأموریت از خانه رفتم. طی چند شبی که در خانه نبودم با تمام وجود و در اوج نگرانی دعا می‌کردم هیچ اتفاق بدی رخ ندهد و شک من به طور کامل برطرف شود. به همین خاطر وقتی به خانه برگشتم همسرم را به بهانه‌ای به بیرون فرستادم، اما وقتی فیلم دوربین‌ها را بررسی کردم با صحنه‌های باور نکردنی و حضور مردی غریبه در خانه روبه‌روشدم که با دیدن این صحنه‌ها احساس کردم تمام دنیا یک جا برسرم ویران شده است.

در اوج خشم و ناراحتی وقتی همسرم به خانه بازگشت، فیلم‌ها را نشانش دادم و از او خواستم برای همیشه از زندگی‌ام برود. اما او همه چیز را انکارکرد، به همین خاطر تصمیم به شکایت گرفتم.

پس از این شکایت فیلم‌ها توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفت که صحت‌شان برای قضات مشخص شد؛ بنابراین زن جوان دستگیر شد و به اتهام زنا در شعبه یکم دادگاه کیفری به ریاست قاضی هدایت رنجبر و دو مستشارش یزدان پناه و خنک دار پای میز محاکمه ایستاد و او که با مستندات غیر قابل انکار روبه‌رو شده بود و هیچ دفاعی از خود نداشت اتهامش را پذیرفت.

قضات نیز وارد شور شدند و پس از بررسی‌های علمی و حقوقی، زن جوان را به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. با توجه به اینکه مرد شیطان صفت متواری است، تلاش برای دستگیری و محاکمه‌اش ادامه دارد.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*