دفاعیه حمید حامی برای پخش عکس زن برهنه در کنسرت + فیلم

دفاعیه حمید حامی برای پخش عکس زن برهنه در کنسرت فارس حمید حامی در دفاع از خود برای پخش تصاویر مستهجن زن برهنه در کنسرت شیراز پاسخ هایی داد .

حمید حامی یکی از خوانندگان محبوب ایران است که سال های سال در ایران فعالیت کرده و هیچوقت در کنسرت هایش حاشیه های جنجال آفرین نداشته است .

کنسرت حمید حامی در شیراز این بار با پخش تصاویر مستهجنی در صفحه پشت سر خواننده در حال اجرا به جنجال کشیده شده است که کمی حمید حامی را دچار حاشیه کرده است .

دفاعیه حمید حامی عکس زن لخت در کنسرت شیراز

دفاعیه حمید حامی در مورد کنسرت شیراز

دفاعیه حمید حامی در مورد کنسرت شیراز خود و انتشار تصاویر زن برهنه در صفحه پشت سرش در مصاحبه ای با پاسخ حمید حامی به سوالات مجری همراه بوده است .

خواننده محبوب کشورمان اول از فعالیت بیش از دو دهه خود در ایران بدون اینچنین حواشی ای صحبت به میان آورد و اعلام کرد که تا 9 روز بعد از اجرای کنسرت متوجه این موضوع نشده بوده است .

بیشتر بخوانید : جنجال زن لخت در کنسرت حمید حامی در شیراز و ممنوع الکاری

حمید حامی ادامه میدهد که انتشار فیلم تصاویر مستهجن در کنسرت وی به یکباره در تعدادی از صفحات پولی منتشر شده است که به گونه ای به نظر میرسد که هماهنگ شده بوده است .

وی در ادامه از پیگیری ها در این مورد گفته و اینکه هنوز فیلم منتشر شده ثابت نشده است و شاید فیلم انتشاری دستکاری شده باشد .

در زیر فیلم دفاعیه حمید حامی از کنسرت شیراز خود را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*