مرگ لوته ون زیباترین دختر هلند به دلیل سکته قلبی + عکس

مرگ لوته ون زیباترین دختر هلند فوت زیباترین دختر هلند به دلیل سکته قلبی لوته ون در حال اسکی در اتریش قبل از رسیدن به 20 سالگی .

لوته ون Lotte Van زیباترین دختر هلند که البته در رسانه های ایرانی اینگونه ذکر میگردد وگرنه دختر شایسته هلند در دانشگاه یا همان دختر شایسته دانشجویی هلند بر اثر سکته قلبی درگذشت .

دختر شایسته هلند در سال 2017 که به زودی به دنبال برگزاری جشن تولد خود برای 20 سالگی اش بود به طرز ناراحت کننده ای در حال اسکی کردن به کام مرگ کشیده شد .

لوته ون زیباترین دختر هلند

لوته ون زیباترین دختر هلند

مرگ لوته ون زیباترین دختر هلند یا همان دختر شایسته دانشجویی هلند به دلیل سکته قلبی دختر هلندی در حال اسکی کردن اتفاق افتاد که البته پس از دو هفته در کما بودن به فوت وی ختم شد .

پدر و مادر لوته ون با انتشار خبر مرگ دختر خود پس از چند هفته در کما بودن از قطع امید و پایان زندگی دختر شایسته هلند خبر دادند .

آنها در طی این چند هفته چندین بار صفحه اینستاگرام دختر زیبای خود را به روزرسانی کرده بودند و از روزی که حادثه برای وی اتفاق افتاده بود تا روز مرگ هرازگاهی اخباری در مورد وی منتشر میکردند .

بیشتر بخوانید : ازدواج پادشاه مالزی و همسرش زیباترین دختر روسیه + عکس

در مورد روز حادثه والدین دختر زیبای هلندی نوشتند که آن روز وی احساس خستگی میکرده و کم کم در عصر بود که با مشکل قلبی و سکته قلبی وی همراه شد که وی را به نزدیکترین بیمارستان رساندند اما دختر هلندی به کما رفت .

لوته ون دختر شایسته هلند

لوته ون دختر شایسته هلند

پس از به کما رفتن مشکلات بیشتر شد و کلیه های لوته از کار افتاد و مجبور به دیالیز وی شدند تا او را زنده نگه دارند اما هنگامی که فهمیدند این کار درست نیست و موجب آسیب دیدن بیشتر به وی میگردد وی را از دستگاه جدا کردند .

لوته پس از تحمل مشکلات فراوان جان خود را از دست داد .

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*