قتل خانواده در ملکشاهی ایلام توسط خواستگار دختر خانواده

قتل خانواده در ملکشاهی ایلام توسط خواستگار دختر خانواده ، خواستگار دختر ملکشاهی که توسط وی رد شده بود خانواده دختر را به گلوله بست .

جواب رد شنیدن از دختران در خواستگاری گاهی موجب جنون خواستگار میشود آنقدر که وی را از انسانیت خارج کرده و مرتکب اشتباه بسیار بزرگی میشود .

ملکشاهی استان ایلام شاهد یکی از این خواستگاران بود که پس از شنیدن جواب نه از دختر مورد علاقه اش خانواده دختر را با سلاح گرم به گلوله بست که در این حادثه سه نفر کشته شدند .

قتل خانواده در ملکشاهی

قتل خانواده در ملکشاهی

قتل خانواده در ملکشاهی توسط خواستگار کینه جو با تلاش پلیس به بازداشت و زندانی شدن قاتل ختم شده و خواستگار قاتل به مجازات عمل خویش خواهد رسید .

سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی ایلام گفت: قاتلی که روز گذشته یک دختر و پدر و پسری را با اسلحه جنگی مورد هدف و به قتل رسانده بود با تلاش مأموران انتظامی شهرستان ملکشاهی، پلیس آگاهی، پلیس پاوا و انتظامی شهرستان ایلام در کمترین زمان ممکن دستگیر شد.

بیشتر بخوانید : دستگیری خواستگار کرمانی 10 نفر از اعضای خانواده عروس را به قتل رساند

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع،کلیه نیرو‌های انتظامی شهرستان ملکشاهی با همکاری پلیس آگاهی، پلیس پاوا و انتظامی شهرستان ایلام وارد عمل شده و این قاتل را که پس از قتل از محل متواری شده بود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه قاتل پس از دستگیری جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است، گفت: اوضاع تحت کنترل است و هیچ گونه مورد خاصی وجود ندارد.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*