حمله صاحب کافی شاپ به خدمتکار زن کافی شاپ + فیلم

حمله صاحب کافی شاپ به خدمتکار زن کافی شاپ فیلم درگیری لفظی و فیزیکی صاحب کافی شاپ و خدمتکار زن که توسط دختر خدمتکار منتشر شد .

عصبانیت گاهی اوقات موجب انجام حرکاتی میشود که سوژه بزرگی برای تمام رسانه های دنیا میگردد و فرد عصبانی را به شدت تنبیه میکند .

صاحب کافی شاپ آمریکایی یکی از این افراد عصبانی بود که با خدمتکار زن خود به شدت درگیری لفظی پیدا کرده که در نهایت به درگیری فیزیکی انجامید و فیلم این درگیری در رسانه های دنیا منتشر شد .

درگیری صاحب کافی شاپ و خدمتکار زن

درگیری صاحب کافی شاپ و خدمتکار زن

فیلم درگیری صاحب کافی شاپ وخدمتکار زن توسط دختر خدمتکار در حالی ضبط میشد که صاحب کافی شاپ اول با عصبانیت داد میزد و در نهایت به خدمتکار زن حمله کرده و قصد خفه کردنش را داشت .

” دال دین سوتر”، هفته پیش پس از یک درگیری شفاهی با ” کانی رید” به سمت او حمله ور شد و با گرفتن گلوی این زن جوان او را در آستانه خفه شدن قرار داد.

در ویدئویی که توسط دختر رید، ” میراندا برایت” و با کمک تلفن همراه تهیه شده است لحظه وقوع درگیری بین صاحب کافی شاپ و این خدمتکار را به تصویر می‌کشد. ابتدای این ویدئو سوتر و رید را در حال درگیری لفظی با یکدیگر نشان می‌دهد. در ادامه درگیری لفظی آن‌ها تبدیل به درگیری فیزیکی می‌شود. در این ویدئو صدای سوتر شنیده می‌شود که بلند فریاد می‌زند: ” من یکی از آن‌هایی هستم که آن چک‌های لعنتی را امضا می‌کنم. ” او سپس چند بار بر سر این زن فریاد می‌زند ” خفه شو. ” رید نیز در پاسخ به سوتر می‌گوید: ” خودت خفه شو لعنتی. “

بیشتر بخوانید : حمله به خبرنگار زن و کتک زدن زن خبرنگار در اخبار زنده + فیلم

در ادامه سوتر که با حاضر جوابی کارمندش از کوره در رفته است از پشت کانتر خود را به این زن رسانده و با هل دادن او به سمت کانتر گلوی او را می‌فشارد. میراندا دختر رید در گفتگو با WTOL، یک سازمان محلی در ایالت اوهایو گفت: ” صاحب رستوران بر سر یک امضاء با مادرم درگیر شده بود. چون مادرم احتیاج داشت او پای برگه‌هایی را امضا کند، او دائما فریاد می‌زد. این در حالی بود که او یک روز موافقت کرده بود پای آن برگه‌ها را امضاء می‌کند و روز بعد آن اتفاق افتاد. “

انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توئیتر و کانال‌های معروف یوتیوب موجب شد تا پلیس محلی آمریکا روز جمعه سوتر را بازداشت کند.

در زیر فیلم درگیری صاحب کافی شاپ و خدمتکار زن را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*