رقص هندی نعیمه نظام دوست و خواستگار بازیگر زن ایرانی + فیلم

رقص هندی نعیمه نظام دوست و ماجرای خواستگار نعیمه نظام دوست بازیگر زن ایرانی در سال دوم راهنمایی از زبان مادر نعیمه نظام دوست .

نعیمه نظام دوست بازیگر زن ایرانی که در فیلم های متعددی بازی کرده است و بیشتر در فیلم های طنز دیده شده است این بار با خاطرات مادرش خنده را بر لبان مردم جاری کرد .

خاطرات دوران کودکی نعیمه نظام دوست حاوی مطالبی بود که این بازیگر زن ایرانی سعی بر عدم انتشار آن توسط مادرش داشت اما مادر بازیگر زن ایرانی خاطرات را با شیرینی بسیاری نقل میکرد .

رقص هندی نعیمه نظام دوست بازیگر زن ایرانی

رقص هندی نعیمه نظام دوست

از رقص هندی نعیمه نظام دوست تا خواستگاری نعیمه نظام دوست در سال دوم راهنمایی خاطرات بامزه ای بوده است که مادر بازیگر زن ایرانی از آنها در برنامه صبحی دیگر صحبت به میان آورد .

بازیگر زن ایرانی و مادرش در روز زن میهمان برنامه صبحی دیگر بودند که این برنامه با صحبت های جالب توجهی از طرف مادر نعیمه نظام دوست همراه شد که بسیار شیرین بوده است .

بیشتر بخوانید : نعیمه نظام دوست از پیشنهاد شبکه جم GEM گفت + عکس

مادر بازیگر زن اول از رقص هندی بازیگر زن ایرانی در دوران کودکی به عنوان هنر وی نام برد که با واکنش جالب نعیمه نظام دوست همراه شد که از مادرش میخواست که ادامه ندهد و نیما کرمی مجری صبحی دیگر با نیم نگاهی به پشت صحنه گفت که کودکی بوده و مشکلی ندارد .

خواستگار نعیمه نظام دوست در راهنمایی

خواستگار نعیمه نظام دوست در راهنمایی

خاطره دوم هم در زمانی به خواستگار و ازدواج نعیمه نظام دوست اشاره شده بود از خواستگار بازیگر زن ایرانی در سال دوم راهنمایی رونمایی کرد که نحوه برخورد در خواستگاری و صحبت ها نیز بسیار جالب توجه بوده است .

در زیر فیلم خاطرات مادر نعیمه نظام دوست را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*