سردار قاسم سلیمانی متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا + عکس

سردار قاسم سلیمانی متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا و نام سردار قاسم سلیمانی در صدر لیست ده نفر متفکران برتر جهان توسط مجله فارن پالسی .

سردار قاسم سلیمانی این روزها نه تنها برای ایرانیان بلکه در تمام دنیا شناخته شده می باشد در حدی که خیلی از مجلات معتبر ، قاسم سلیمانی را از بزرگان در امنیت و دفاع خطاب میکنند .

مجله فارن پالسی یکی از آنها بوده که در گزارش سالانه خود سردار قاسم سلیمانی را در لیست ده متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا قرار داده است .

سردار قاسم سلیمانی متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا

سردار قاسم سلیمانی متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا

سردار قاسم سلیمانی متفکر برتر دفاعی امنیتی دنیا را به خود اختصاص میدهد و جالب اینجاست که عده ای از سلبریتی ها که از امنیت چیزی نمیدانند به راحتی فعالیت های ایشان را زیر سوال میبرند .

نام سردار قاسم سلیمانی در ویرایش جدید از دهمین گزارش سالانه مجله فارن پالسی درباره معرفی متفکران برتر جهانی در عرصه‌های مختلف، به عنوان یکی از متفکران عرصه دفاعی-امنیتی به چسم می‌خورد. فارن پالسی این ویرایش را ویرایش ویژه آن گزارش معرفی کرده است.

این مجله با قرار دادن نام سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس در فهرست ۱۰ نفره از متفکران سراسر جهان در عرصه دفاعی-امنیتی درباره وی نوشت: قاسم سلیمانی به مدت دو دهه است که تلاش‌های نظامی ایران را هدایت می‌کند اما نقش او هیچ‌گاه بزرگ‌تر از امروز نبوده است.

بیشتر بخوانید : افتخار مژده لواسانی به سردار قاسم سلیمانی / عکس

این مجله با بیان این که “اثر انگشت سردار سلیمانی” در تمامی جاهایی که ایران در آن‌ها فعالیت می‌کند، “از یمن، عراق تا سوریه”، به چشم می‌خورد، افزوده است که وی همچنین به نمود جمعی پاسخ ایران به تهدیدهای دونالد ترامپ تبدیل شده است.

فارن پالسی به هشدار سردار قاسم سلیمانی به ترامپ در جولای ۲۰۱۸ اشاره کرده و به نقل از وی نوشت: “ما نزدیک به شما هستیم، جایی که تصورش را هم نمی‌توانید بکنید؛ ما آماده هستیم”.

نام سردار قاسم سلیمانی در صدر متفکران برتر دفاعی امنیتی دنیا

نام سردار قاسم سلیمانی در صدر متفکران برتر دفاعی امنیتی دنیا

در این لیست به غیر از سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، اورسولا ون در لین وزیر دفاع آلمان، اولگا سانچز کوردرو وزیر امور داخلی مکزیک، ایبی احمد نخست‌وزیر اتیوپی، گوئن شات ول رئیس و مدیر ارشد عملیاتی شرکت هوافضای اسپیس اکس، الکس کارپ مدیر اجرایی و از بنیانگذاران شرکت فناوری پالانتیر، الیوت هیگینز روزنامه نگار و بنیانگذار سایت بلینگکات، ولادیسلاو سورکوف معاون ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، شیخ حسینه نخست وزیر بنگلادش، سوسیی پوجیاستوتی وزیر ناوگان دریایی و شیلات اندونزی به عنوان ۱۰ متفکر بزرگ دفاعی امنیتی معرفی شده‌اند.

پیش از این در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۷، فارن پالسی با انتشار نسخه اولیه این گزارش سالانه برای اولین بار نام سردار قاسم سلیمانی را در فهرست متفکران برتر عرصه دفاعی-امنیتی قرار داد. در نسخه جدید این فهرست بدون تغییر باقی مانده است.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*