تجاوز به دختر تهرانی با مقاومت دختر شکست خورد

تجاوز به دختر تهرانی که با تلاش راننده پراید برای دزدیدن دختر تهرانی همراه بود با مقاومت دختر شکست خورد و متجاوز توسط پلیس دستگیر شد .

تجاوز را شاید بتوان مریضی عده ای از افراد نام گذاشت که برای ارضای جنسی خودشان از انسانیت خارج شده و حیوان بودن را میپسندند .

دختر تهرانی که برای خرید هدیه روز مادر سوار ماشین پرایدی شده بود مورد تعرض راننده پراید قرار گرفت که با مقاومت دختر با شکست راننده متجاوز همراه بود .

تجاوز به دختر تهرانی

تجاوز به دختر تهرانی

تجاوز به دختر تهرانی با اینکه انجام نشد اما فرار دختر از پراید متجاوز موجب آسیب جسمی وی شد اما متجاوز به دختر تهرانی بازداشت شد و سزای تجاوز خود را خواهد دید .

نهم اسفند زن جوانی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران رفت و از راننده پرایدی که قصد آزار و اذیت او را داشت شکایت کرد.

زن جوان گفت: بعد از پایان کارم تصمیم گرفتم از میدان نوبنیاد به سمت خیابان نیاوران بروم تا برای مادرم هدیه و شیرینی بخرم.

وی افزود: کنار خیابان منتظر خودروی مسافربر بودم که یک پراید سفید رنگ ایستاد. ابتدا خواستم روی صندلی عقب بنشینم، اما به خاطر وسایلی که روی صندلی بود به پیشنهاد راننده در صندلی جلو نشستم. راننده حرکت کرد تا اینکه مرا تا جلوی شیرینی فروشی که گفته بودم رساند. اما وقتی از او خواستم نگه دارد بی‌توجه به حرف من ناگهان تغییر مسیر داد و با سرعت به حرکتش ادامه داد.

بیشتر بخوانید : ۴۸ ساعت تجاوز به دختر ایرانی عاقبت دوستی در پارک

زن جوان گفت: شروع به داد و فریاد کردم می‌خواستم خودم را از خودرو به بیرون پرتاب کنم. اما او دستم را گرفته بود من هم گوشی موبایلم را به سمت راننده پرتاب کردم تا بتوانم نجات پیدا کنم. در نهایت موفق شدم خودم را به بیرون ماشین پرت کنم و با صدای بلند از مردم درخواست کمک کردم. راننده نیز به سرعت از محل متواری شد. بعد هم با کمک مردم به بیمارستان رفتم و تحت درمان قرار گرفتم.

دزدی دختر تهرانی

دزدی دختر تهرانی

به‌دنبال شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و مأموران با تحقیق از شاهدان موفق شدند شماره پلاک خودروی پراید را به‌دست آورند.

با شناسایی محل سکونت متهم، مأموران کلانتری محل را تحت کنترل نامحسوس قرار داده تا سرانجام متهم چند ساعت بعد زمانی که قصد سوار شدن به خودرواش را داشت دستگیر شد.

سرهنگ خلیل لطفی، رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران با اعلام این خبر گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هر گونه تلاش برای آزار و اذیت دختر جوان شد، اما در ادامه، با پیدا شدن گوشی شاکی از داخل خودرو وی چاره‌ای جز اعتراف نداشت.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*