مسیح علی نژاد و همسرش در افشاگری روح الله زم مدیر آمدنیوز + فیلم

مسیح علی نژاد و همسرش ضد ایرانی و افشاگری روح الله زم ( نیما زم ) در مورد همسر مسیح علی نژاد در سازمان ضد ایرانی نایاک .

مسیح علی نژاد و روح الله زم معروف به نیما زم دو تن از افرادی هستند که در سال های اخیر تلاش زیادی برای غربی ها کرده اند تا ایران را به نابودی بکشانند .

روح الله زم در افشاگری که به صورت نامحسوس از وی کشف شده از هویت همسر مسیح علینژاد رو نمایی کرده و نکات جالب توجهی را در مورد وی بیان کرده است .

مسیح علی نژاد و همسرش

مسیح علی نژاد و همسرش

همسر مسیح علی نژاد که یک آمریکایی است طبق افشاگری روح الله زم مدیر آمدنیوز عضو نایاک سازمان ضد ایرانی است و مسیح علی نژاد و همسرش هر دو فعال ضد ایرانی هستند .

مستند ایستگاه پایانی دروغ که شب گذشته از تلویزیون پخش شد، روایتی دیدنی از نفوذ ایران به مراکز اطلاعاتی دشمن است و چگونگی رصد عناصر بیگانه توسط کشورمان را به تصویر می‌کشد.

در قسمتی از این برنامه روح اللّه زم ملقب به نیما، مدیر رسانه ضدانقلاب آمدنیوز که در تمامی ارتباطات تلفنی خود تحت نظارت دستگاه اطلاعاتی ایران قرار داشت، به افشاگری علیه مسیح علینژاد اقدام می‌کند. به گفته زم همسر علینژاد در یک سازمان ضد ایرانی فعالیت می‌کند.

همسر مسیح علینژاد در گروه ضد ایرانی نایاک

همسر مسیح علینژاد

ناگفته نماند سازمانی که از آن صحبت می‌شود، مربوط به شورای ملی ایرانیان آمریکاست که به شدت از تحریم‌ها علیه کشورمان حمایت می‌کند.

فیلم افشاگری روح الله زم در مورد مسیح علی نژاد و همسرش را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*