خواستگاری بازیگر زن اسرائیلی از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان !!! + عکس

خواستگاری بازیگر زن اسرائیلی از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و شوخی خواستگاری نوعام ” شوستر الیاسی ” بازیگر زن صهیونیست از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان .

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان این روزها نه تنها کشورش را سوژه دنیا کرده است و سیاستمداران عربستان را گاو شیرده مینامند بلکه خود را نیز سوژه طنازان کرده است .

خواستگاری بازیگر زن از محمد بن سلمان در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی مطرح شده است در حالی که بازیگر زن اسرائیلی ، ولیعهد عربستان را در شوخی خود دخیل کرده بوده است .

خواستگاری بازیگر زن از محمد بن سلمان

خواستگاری بازیگر زن از محمد بن سلمان

نوعام که با نام شوستر الیاسی شناخته شده است بازیگر زن صهیونیستی که محمدبن سلمان را به شوخی در برنامه ای به عنوان تنها سیاستمدار که به دنبال اسرائیل هست و مناسب استایل وی می باشد برای همسری انتخاب کرد .

نوعام (نعیمه) ۳۲ ساله کمدین زن صهیونیست که با نام “شوستر الیاسی” هم او را می شناسند به خاطر شوخی با ولیعهد عربستان طی یک گفتگو در روزنامه “تایمز آو اسرائیل” خبرساز شد.

بیشتر بخوانید : افشاگری مجتهد علیه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و خانواده اش

این زن در مصاحبه با روزنامه مذکور گفت: من به عنوان یک زن درشت هیکل و بلند قامت برای ازدواج با چالش های بسیاری مواجه هستم زیرا کسی از یک زن با چنین ظاهری چندان خوشش نمی آید. از طرفی خانواده ام گفته اند که حق ندارم با مردی یهودی ازدواج کنم. من هم به این فکر افتادم که از بین سیاستمداران جهان کدامشان قد کوتاه نیستند و هم در تلاش برای جلب رضایت مقامات کشور ما هستند، بنابر این به شوخی نام ولیعهد عربستان را بر زبان آوردم چون همیشه برای بهبود روابطش با اسرائیل در تلاش است.

پس از واکنش‌های گسترده افرادی که این شوخی او را صحبتی جدی تلقی کرده بودند، نعیمه گفت: درخواست من تنها یک مزاح بیش نبود و اصلا تصور نمی‌کردم چنین برداشت جدی از حرف‌هایم بشود!

نوعام شوستر الیاسی بازیگر زن اسرائیل

نوعام شوستر الیاسی

گفتنی است زن نامبرده که غیر از شرکت در فیلم های کمدی فعالیت‌هایی هم در زمینه سیاسی داشته، علت جنجالی شدن شوخی اش را همزمانی این صحبت با کنفرانس ورشو به میزبانی لهستان و آمریکا درباره خاورمیانه می‌داند که ۱۳ و ۱۴ فوریه با حضور مسؤولان برجسته اسرائیل و کشورهای عربی برگزار شد.

بد نیست بدانید، این کمدین که در حال تاسیس حزبی به نام ” نعیمه ” است، هدفی دیگر از طرح این شوخی را با توجه به آگاهی از نشست‌های محرمانه عربستان و اسرائیل، جلب نظر بن سلمان برای کمک به پایداری حزبش عنوان کرد.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*