اخراج کارمند بهزیستی ایلام به دلیل افشای ازدواج دختر 11 ساله ؟؟

اخراج کارمند بهزیستی ایلام به دلیل افشای ازدواج دختر 11 ساله ایلامی و جلوگیری از کودک همسری تکذیب شد .

کودک همسری موضوعی است که این روزها به شدت در ایران مورد حساسیت قرار گرفته و هر روزه خبرهای گوناگونی در مورد آن شنیده میشود .

ازدواج رها دختر 11 ساله در ایلام خبری بود که اخیرا در رسانه ها منتشر شد که در آن از ورود دادستانی به ماجرا و جلوگیری از این ازدواج خبر داده شده بود .

ازدواج دختر 11 ساله در ایلام

کودک همسری

اخراج کارمند بهزیستی ایلام برای افشای ازدواج دختر 11 ساله خبری بوده که اخیرا در برخی رسانه ها منتشر شده است و اخراج کردن یک کارمند زیر نظر بهزیستی را به موضوع افشاگری ازدواج رها ارتباط داده بودند .

مسعود آسیما مدیر کل روابط عمومی بهزیستی کشور با تکذیب اخراج کارمند بهزیستی برای افشای خبر کودک همسری در ایلام توضیحاتی در مورد این خبر داده است .

بیشتر بخوانید : ورود دادستان به ازدواج دختر 11 ساله و مرد 50 ساله در ایلام

مدیرکل روابط عمومی بهزیستی کشور در پی انتشار اخباری در شبکه های اجتماعی مبنی بر اخراج یکی از کارمندان مراکز وابسته بهزیستی ایلام به علت افشاگری ازدواج رها دختر 11 ساله گفت: پایان کار این کارمند طی اختلاف با خانه امن ایلام، زده شده و ربطی به رها ندارد.

مسعود آسیما افزود: خانه امنی که این کارمند در آن مشغول به کار بود، خصوصی است و ربطی به بهزیستی ایلام ندارد و علاوه برآن این کارمند در جریان موضوع رها دختر 11 ساله نبود و ارتباطی با این پرونده ندارد.

اخراج کارمند بهزیستی افشای ازدواج دختر 11 ساله در ایلام

مسعود آسیما

وی اضافه کرد: اولین بار موضوع کودک همسری رها از سوی پزشکان جمعیت امام علی (ع) منتشر شده است.

وی تاکید کرد: اگر مرکزی تخلف کند، بهزیستی با کارمندان آن مرکز کاری ندارد بلکه به مسئولان آن تذکر می دهد.

اتفاقا این سازمان از موضوع افشای کودک همسری رها و ورود دادستانی به آن استقبال کرد چون با استناد به آن حکم قضایی توانستیم این کودک را پذیرش کنیم.

آسیما تاکید کرد: تمام ارکان بهزیستی تلاش دارد از طریق قانونی جلوی پدیده کودک همسری را بگیرد.

رها دختر بچه 11 ساله اهل هلیلان شهرستان چرداول استان ایلام است که به ازدواج مردی 44 ساله درآمده بود و به عنوان قربانی پدیده کودک همسری با مداخله بهزیستی و دادستان ایلام تحت حمایت قرار گرفت و به خانه سلامت منتقل شد.

شبکه های اجتماعی اخباری منتشر کردند که یکی از کارمندان زن شاغل در یکی از مراکز وابسته به بهزیستی در ایلام و افشاگر ازدواج دختر 11ساله ایلامی به نام رها با مرد میانسال، از کارش اخراج شد.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*