شکنجه گر دختران اسیر داعش شناسایی شد + عکس

دختران اسیر داعش شکنجه گر پیر که آنها را با شلاق زده و چندین بار خرید و فروش کرده بود را شناسایی کردند .

این روزها اعضای گروهک تروریستی داعش که خود را تسلیم میکنند اتفاقات عجیبی میافتد که تعدادی از این اتفاقات شوکه کننده است .

زنان اسیر داعش شکنجه و تجاوز

دختران اسیر داعش

دختران اسیر داعش که بارها و بارها توسط مردان داعشی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند و شکنجه شده اند این روزها شکنجه گرهای خود را شناسایی کرده و طلب برخورد با آنها را دارند .

دو دختر ایزدی اسیر داعش که توسط پیرمردی به نام ابومحمد الجزراوی شکنجه شده و بارها به مردان داعشی فروخته شده بودند ، وی را میان اسیران شناسایی کردند .

یک دختر ایزدی با نام اختصاری ” ع. ع. س” توانست یکی از سرکردگان گروه تروریستی داعش را که ابتدا وی را شکنجه کرده و شلاق زده و سپس چند بار خرید و فروش کرده بود، شناسایی کند.

این دختر که چندی پیش از دست داعش نجات یافت، گفت: داعشی‌هایی که خود را به گروه موسوم به نیرو‌های سوریه دموکراتیک (قسد) تحویل می‌دهند، همان‌هایی هستند که به دختران ایزدی ربوده شده تعرض کردند.

بیشتر بخوانید : ابزار شکنجه زنان توسط داعش

وی افزود: وقتی داعشی‌ها خودشان را تسلیم کردند؛ جلوی صف آن‌ها کسی راه می‌رفت که وقتی در اسارت داعش بودیم آمده بود تا ما را برای کلفتی ببرد. وقتی ما با این خواسته اش مخالفت کردیم، ما را در خانه اش شکنجه کرد و درد و رنج زیادی از دست وی کشیدیم.این دختر ایزدی گفت: نام این سرکرده داعش ابو محمد الجزراوی و اهل سوریه است.

شکنجه گر داعش و فروشنده دختران در داعش

شکنجه گر داعش

وی افزود: دختر دیگر ایزدی نیز در اسارت این سرکرده داعش در خانه اش در نزدیک میدان ساعت شهر رقه بود.این دختر ایزدی گفت: ما چند بار از سوی تروریست‌های داعش خرید و فروش شدیم.

وی افزود: این سرکرده داعش مجبور شد که خود را تسلیم نیرو‌های سوریه دموکراتیک کند و من از جامعه بین المللی می‌خواهم که این‌ها را در سریعترین زمان ممکن محاکمه کند و در قبال اقدامات آن‌ها علیه دختران و زنان ایزدی در شهر‌های عراق و سوریه سکوت نکند.این دختر ایزدی گفت: این عناصر گروه تروریستی داعش انواع قتل و تجاوز را علیه ایزدی‌ها مرتکب شدند.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*