خواستگاری مجری مرد از میهمان زن و سیلی خوردن در برنامه زنده + فیلم

خواستگاری مسعود فنایی از فرشته عالمی

خواستگاری به شکل های مختلفی انجام میگردد اما این روزها برخی پسران برای خواستگاری سورپرایزهایی را انتخاب میکنند که همیشه اوضاع به کامشان نیست .

خواستگاری مسعود فنایی از فرشته عالمی در آریانا

سیلی فرشته عالمی بر صورت مسعود فنایی

خواستگاری مسعود فنایی از فرشته عالمی جلوی دوربین روشی بود که مجری افغانستانی برای درخواست ازدواج خود از میهمان زن برنامه انتخاب کرده بود که اینگونه به نظر میرسید به خوشی به پایان نرسیده است اما اصل ماجرا چیز دیگری است .

خواستگاری مجری برنامه آریانا از فرشته عالمی بازیگر و مدل افغانستانی میهمان برنامه آریانا با سیلی خوردن از فرشته همراه شد تا مجری مرد به طرز عجیبی ضایع شود اما این اتفاق یک حرکتی فریبکارانه بود .

روز ولنتاین برنامه آریانا شاهد اتفاق جالبی بود که این روز را برای طرفداران این برنامه خاص تر کرد .

مسعود فنایی مجری افغانستانی و همکاران وی در برنامه آریانا با هم هماهنگی کرده بودن که یک فیلم بازی کنند و فرشته عالمی را سر کار بگذارند .

خواستگاری مجری مرد با سیلی مدل زن و عصبانیت وی همراه شود که در نهایت با اعلام اینکه این لحظات فقط فیلم بازی میکردند و این زن سر کار بوده است وی را سورپرایز کردند .

فرشته عالمی در برنامه آریانا

فرشته عالمی

نکته جالب توجه در این مورد این است که تمامی سایت ها و رسانه ها بدون تماشای کامل فیلم فقط قسمت سیلی خوردن مجری را منتشر کردند و این خواستگاری را ناموفق خواندند .

این در حالیست که حتی مشاهده کنندگان فیلم در یوتیوب و رسانه ها عده ای به مجری حمله کرده و عده ای به میهمان زن در حالی که هیچ کدام تا آخر فیلم را مشاهده نکرده بودند که مردم سوژه شده بودند .

فیلم خواستگاری مجری از میهمان زن در برنامه زنده را در زیر مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*