سوتی آمدنیوز در انتشار فیلم تاریخ گذشته برای روز + عکس

سوتی آمدنیوز در انتشار فیلم تاریخ گذشته با وجود ثبت تاریخ بر روی فیلم و ادعای به روز بودن فیلم منتشر شده توسط آمدنیوز .

آمدنیوز که در سوتی دادن یکی از معتبرترین رسانه هاست که جدیدا مردم ایران برای تفریح کردن آنها را سوژه میکنند باز هم سوتی وحشتناکی داد .

آمدنیوز

سوتی آمدنیوز در انتشار فیلم تاریخ گذشته ای که به امروز نسبت داده است آنجا جالب میشود که در فیلم منتشر شده توسط خودشان تاریخ ضبط فیلم زده شده است .

اینطور که پیداست آمدنیوز و روح الله زم آنقدر تحت فشار برای بدنام کردن ایران هستند که حتی به فیلمی که هم منتشر میکنند کوچکترین توجهی نمیکنند که حداقل آبروی خود را نبرند .

عالیت اصلی این کانال انتشار جعلیات، داستان‌سرایی‌های بی‌پایه و اساس، تناقض‌گویی، تجزیه‌طلبی، سوءاستفاده از مطالبات مردم، سرقت اطلاعات کاربران و دام‌افکنی در فضای مجازی است.

بیشتر بخوانید : کیک در راهپیمایی 22 بهمن قم سرکاری آمدنیوز توسط پسر ایرانی + فیلم

این کانال سعی می‌کند خودش را طرفدار مردم و در کنار آن‌ها نشان دهد اما مردم ایران و دغدغه‌های اصلی‌شان برایش اولویت ندارد. سعی می‌کند نشان دهد که بی‌طرف است و از جایی پشتیبانی فکری و مالی نمی‌شود اما گاهی برخی همکاران سابق آنها علیه خودشان افشاگری و پشت‌پرده فعالیت هایشان را رو می‌کنند.

سوتی آمدنیوز فیلم تاریخ گذشته

سوتی آمدنیوز

اخیرا این کارخانه‌ی دروغ سازی وابسته به سازمان های جاسوسی فیلم سرقتی متعلق به سال ۹۶ را منتشر کرده است و با ارتباط دادن این فیلم به شرایط فعلی کشور سعی دارد مردم را فریب دهد. انتشار این اخبار کذب توسط کانال آمدنیوز باز هم خائن بودن این شبه رسانه‌ی ضد انقلاب را برای چندمین بار ثابت کرد.در ادامه تصویری از این خبر کذب را مشاهده می کنید.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*