افشای رابطه جنسی دونالد ترامپ و استورمی دنیلز پورن استار + عکس

رابطه جنسی دونالد ترامپ و استورمی دنیلز پورن استار زن آمریکایی و افشای چک حق السکوت دونالد ترامپ به استورمی دنیلز .

دونالد ترامپ هر روز شاهد رسوایی های جنسی بسیاری است که تا به حال سعی بر تکذیب آنها داشته اما این بار با رو شدن چک حق السکوتش کمی مسئله پیچیده شد .

سکس دونالد ترامپ و استورمی دنیلز پورن استار زن

دونالد ترامپ و استورمی دنیلز

رابطه جنسی دونالد ترامپ و استورمی دنیلز پورن استار زن آمریکایی که قبلا ادعا کرده بود که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشته اما رئیس جمهور آمریکا رد میکرد این بار توسط وکیل دونالد ترامپ افشا شد .

وکیل سابق دونالد ترامپ با انتشار چک حق السکوت که به استورمی دنیلز پرداخت شده تا وی رابطه جنسی خود با دونالد ترامپ را افشا نکند این بار راه تکذیب را بر رئیس جمهور آمریکا بسته است .

بیشتر بخوانید : رونمایی از کتاب رابطه غیراخلاقی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

در حالیکه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در ویتنام به سر می‌برد، مایکل کوهن، وکیل سابق او، تصویری از چکی که ترامپ پس از ریاست‌جمهوری به عنوان حق‌السکوت به استورمی دنیلز بازیگر فیلم‌های مستهجن داده بود تا درباره رابطه جنسی خود با او سکوت کند را در اختیار کنگره قرار داد.

کوهن در جلسه کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ترامپ مرد مافیایی است و از من خواست که مبالغی را به یک بازیگر زن فیلم‌های مستهجن بدهم و او را بخرم، زیرا ترامپ به زنش خیانت کرده بود.

دونالد ترامپ و استورمی دنیلز بازیگر زن فیلم پورن

افشای دونالد ترامپ و استورمی دنیلز بازیگر زن فیلم پورن

کوهن بیش از یک دهه به عنوان وکیل دونالد ترامپ فعالیت میکرده و ادعا کرده است که ترامپ در 11 فقره چک حق السکوت هایی را به بازیگر زن پورن داده تا رابطه شان را افشا نکند .

یکی از چک ها به مبلغ 35000 دلار سند وکیل سابق رئیس جمهور آمریکاست که گفته است یکی از 11 فقره چکی می باشد که برای استورمی دنیلز کشیده شده است .

رابطه جنسی دونالد ترامپ و استورمی دنیلز پورن استار زن

چک حق السکوت دونالد ترامپ

کوهن ادعا میکند که ترامپ با دادن این حق السکون از وی خواسته تا همه چیز را از ملانیا ترامپ مخفی کند و این بزرگترین پشیمانی وی می باشد که این اتفاق را از او مخفی کرده است .

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*