آریانا گرانده ملکه اینستاگرام در بیشترین فالور شد + عکس

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام را از سلنا گومز گرفت و تعداد فالورهای خود را به بیش از رکورد ملکه سابق اینستاگرام رساند .

آریانا گرانده خواننده زن آمریکایی پس از سال ها سلنا گومز را از ملکه اینستاگرام بودن برکنار کرده و خود را ملکه جدید اینستاگرام کرد .

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام سلنا گومز

آریانا گرانده و سلنا گومز

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام با رساندن فالورهای خود در اینستاگرام به بیش از 146 میلیون فالور توانست رقابت فالووری را از سلنا گومز ببرد و فعلا به عنوان ملکه جدید اینستاگرام خود را معرفی کند .

آریانا گرانده Ariana Grande متولد 26 جودن 1993 در فلوریدا آمریکا می باشد که هم اکنون در سن 25 سالگی جزو خوانندگان بزرگ آمریکا به حساب می آید .

به نقل از بیلبورد، گومز پیش از این با ۱۴۶,۲۶۷,۸۰۱ فالور این عنوان را در اختیار داشت. اما بعد از ظهر دوشنبه، آریانا گرانده با ۱۴۶,۳۱۲,۰۱۳ فالور این عنوان را از گومز که با فاصله نزدیکی (با ۱۴۶,۲۷۴,۵۷۰ فالور) دومین زن مشهور اینستاگرام بود، ربود. کریستیانو رونالدو با بیش از ۱۵۵ میلیون فالور مشهورترین فرد اینستاگرام است.

آریانا گرانده ملکه فالور اینستاگرام

آریانا گرانده ملکه فالور اینستاگرام

این اتفاق تنها کمتر از یک هفته پس از اینکه آریانا گرانده موفقیت بزرگ دیگری را کسب کرده بود روی داد. سه مورد از آهنگ‌های وی به نامهای ۷rings، thank you, Next و Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored به طور همزمان سه جایگاه اول لیست ۱۰۰ آهنگ برتر سایت Billbord موسوم به Billboard Hot 100 را به خود اختصاص دادند.

بیشتر بخوانید : سلنا گومز پرطرفدارترین ستاره اینستاگرام + عکس

پس از ماه آوریل سال ۱۹۶۴ که گروه بیتلز با ترانه های Can’t Buy Me Love، Twist and Shout و Do You Want to Know a Secret این کار انجام داد این اولین باریست که یک خواننده به طور همزمان هر سه جایگاه اول این لیست را بدست می‌آورد.

همچنین گرانده روز دوشنبه اعلام کرد که دو سال پس بمب گذاری در حین کنسرت وی در منچستر، در حال آماده شدن برای اجرا در این شهر است.

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام سلنا گومز

آریانا گرانده ملکه اینستاگرام سلنا گومز

وی به عنوان ستاره موسیقی در فستیوال Pride شهر منچستر که بین روزهای ۲۳ تا ۲۶ آگوست سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد، اجرا خواهد کرد.

وی در حساب توئیتر خود نوشت:”منچستری های عزیز، از صمیم قلب خوشحالم که قرار است در فستیوال Pride اجرا داشته باشم. برا دیدن شما نمی توانم صبر کنم و خیلی دوستون دارم”.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*