ماجرای دوپینگ روح الله باقری او را به واکنش واداشت

دوپینگ روح الله باقری بازیکن تیم استقلال تهران با واکنش روح الله باقری رو به رو شد که دوپینگ را به شدت تکذیب کرد .

روح الله باقری بازیکن تیم استقلال تهران که این روزها در ترکیب این تیم قرار نگرفته است مورد اتهاماتی چون دوپینگ در برخی اخبار قرار گرفت که با واکنش وی رو به رو شد .

دوپینگ روح الله باقری بازیکن تیم استقلال تهران

دوپینگ روح الله باقری

دوپینگ روح الله باقری در حالی مطرح شده است که وی از عدم انجام آزمایش دوپینگ خبر میدهد و اینکه چطور بدون آزمایش دوپینگ چنین خبرهایی منتشر شده است .

به نقل از باشگاه استقلال، روح الله باقری مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره شایعاتی که پیرامون او منتشر شده، گفت: من صبح با پیام‌های زیادی که دریافت کردم متوجه این موضوع شدم. می‌توانید از ستوده و نوروزی و کمیته ضد دوپینگ سوال کنید که من اصلا تست دوپینگ نداده ام و چگونه برخی می‌گویند نتیجه دوپینگ من مثبت آمده است؟

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود: حضور نیافتن من در ترکیب استقلال به دلیل تصمیم کادرفنی است و من به این تصمیم احترام می‌گذارم و هر زمان که صلاح بدانند با تمام توان برای پیراهن استقلال به میدان می‌روم و در غیر این صورت نیز در تمرینات شرکت می‌کنم و برای تیم آرزوی موفقیت دارم.

بیشتر بخوانید : آرایشگری رحمتی در تمرین استقلال رحمتی آرایشگر شد + عکس

مهاجم تیم فوتبال استقلال در بخش بعدی صحبت‌های خود، تصریح کرد: من به هیچ وجه اهل مصاحبه کردن نیستم و به همین دلیل یک رسانه تصمیم گرفته به این شکل برای من حاشیه درست کند. با مدیر برنامه‌های خود و یک وکیل مشورت نهایی را انجام می‌دهم و قطعا از این رسانه شکایت خواهم کرد تا دوباره دست به چنین اقداماتی نزند. قطعا با حضور در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی از رسانه‌هایی که این اخبار را منتشر کردند، شکایت خواهم کرد.

باقری در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امیدوارم هر چه سریعتر کمیته ضد دوپینگ اعلام کند که این بازیکن که مخفف نام او ر. ب. است، چه کسی است؟ زمانیکه این کمیته نام مخفف اعلام می‌کند یعنی تصمیم ندارد نام کامل را بگوید و نباید برخی رسانه‌ها با بد اخلاقی با آبروی دیگران بازی کنند.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*