خوردن سوسک زنده توسط زن جوان برای درمان سرطان + فیلم

درمان بیماری سرطان با خوردن سوسک زنده روشی که در سال 2011 در تحقیقات نتیجه داد و در عمل نیز زن آمریکایی آن را اثبات کرده است .

بیماری سرطان بدون شک از جمله بیماری هاییست که حتی خبرش موجب نگرانی برای هر انسانی میگردد اما این روزها خبر از درمان بیماری سرطان داده شده است .

درمان سرطان با خوردن سوسک زنده

درمان سرطان با خوردن سوسک زنده

درمان بیماری سرطان با خوردن سوسک روشی است که زن آمریکایی با تست آن روی یکی از دوستانش به اطمینان رسیده که موجب بهبود سرطان میگردد .

زن آرژانتینی ادعا میکند که دوستش که پزشکان از وی ناامید بودند با خوردن سوسک پس از 6 سال به بهبودی کامل دست یافته و هم اکنون نیز زنده است .

خوردن سوسک زنده توسط زن جوان برای نشان دادن این روش از نکات جالبی است که این زن در آموزش خود نهفته است و فیلم خوردن سوسک خود را منتشر کرده است .

بیشتر بخوانید : کلیپ مسابقه خوردن سوسک دو دختر

مارسلا که مادر سه بچه است مدعی است این روش بهترین روش برای جلوگیری از سرطان، درد‌های مزمن، آرتروز و انواع مشکلات گوارشی است.

در این روش درمانی قورت دادن حشرات به‌صورت زنده امری حیاتی است، چون آن‌ها هنگام رسیدن به سیستم گوارشی بدن و حین مرگ سمی از خود ترشح می‌کنند.

سوسک خوردن زن زیبا برای درمان سرطان

سوسک خوردن زن

این نظریه در سال ۲۰۱۱ با انتشار نتایج یک پژوهش که نشان می‌داد این سم تا ۷۰ درصد موجب کاهش رشد سلول‌های تومور می‌شود به اثبات رسید.

این زن آرژانتینی که حدود ۲۰ سال پیش به کالیفرنیای امریکا مهاجرت کرده است این حشرات را در یکی از اتاق‌های خانه‌اش پرورش می‌دهد.

به گفته مارسلا او این روش را از یکی از دوستان نزدیکش که مبتلا به یک سرطان درمان‌ناپذیر شده بود یاد گرفت؛ در حالی که گفته می‌شد این مرد با کمک شیمی درمانی تنها برای چند ماه زنده خواهد بود.

او ناگهان شیمی درمانی خود را متوقف کرد و اقدام به خوردن این حشرات کرد. بنا به ادعای مارسلا دوستش روزانه ۴۰ تا ۵۰ حشره مصرف می‌کرد و طی مدت ۶ سال بیماری سرطان او درمان شد.

خوردن سوسک توسط زن زیبا

خوردن سوسک توسط زن زیبا

این زن در فیلمی آموزش خوردن سوسکچه ها را میدهد که در آن با استفاده از تکه های نان سوسک ها را پرورش میدهد و برای خوردن سوسک ها آنها را در مایعاتی چون آب یا آب کرفس و … ریخته و به یکباره سر میکشد .

فیلم خوردن سوسک زن آرژانتینی جهت درمان بیماری سرطان را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*