آزار جنسی رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ توسط ترامپ + عکس

آزار جنسی آلوا جانسون توسط دونالد ترامپ

رسوایی جنسی دونالد ترامپ تمامی ندارد و اینگونه که پیداست زنانی که به وی نزدیک بوده اند هر کدام در زمانی مورد آزار جنسی دونالد ترامپ قرار گرفته اند .

آلوا جانسون Alva Johnson رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ در آلاباما که یک زن سیاهپوست می باشد نیز از آزار جنسی توسط دونالد ترامپ خبر داده و از وی شکایت کرده است .

بوسیدن لب زن آمریکایی توسط دونالد ترامپ

بوسیدن لب زن آمریکایی توسط دونالد ترامپ

آزار جنسی آلوا جانسون طبق گفته های وی در ساوت سال 2016 در فلوریدا اتفاق افتاده است و وی که خود برای دونالد ترامپ رای جمع کرده است امروز علیه او شکایت کرده است .

آلوا جانسون ادعا میکند که دونالد ترامپ وی را در فلوریدا در سال 2016 برخلاف خواسته اش بوسیده است . وی میگوید که من سعی کردم که صورتم را بچرخانم اما ترامپ لبانش را بوسیده است .

«آلوا جانسون» رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ در آلاباما در سال ۲۰۱۶ در متن این شکایت‌نامه اعلام کرده رئیس‌جمهور آمریکا در اوت سال ۲۰۱۶ در فلوریدا، او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

بیشتر بخوانید : آزار جنسی نینی لاکسونن زیباترین دختر فنلاند توسط دونالد ترامپ + عکس

در متن این شکایت‌نامه آمده است که جانسون به دلیل این اقدام ناپسند و غیراخلاقی ترامپ با مشکلات زیادی از جمله آسیب‌های روانشناختی، تحقیر، اختلال احساسی و بسیاری از آسیب‌های دیگر مواجه شده است.

آلوا جانسون آزار جنسی دونالد ترامپ

آلوا جانسون

روزنامه واشنگتن پست که نخستین بار این خبر را منتشر کرد، به نقل از آلوا جانسون نوشت: من خیلی زود احساس کردم به من بی‌حرمتی شده است، زیرا انتظار چنین چیزی را نداشتم و چنین چیزی را هم نمی‌خواستم.

به دنبال آن، سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید به این خبر واکنش نشان داد و اظهارات جانسون را تکذیب کرد. وی در بیانیه‌ای اعلام کرد: این اتفاق هرگز نیفتاده است و با اظهارات تعدادی شاهد عینی کاملا در تضاد است.

جانسون این شکایت‌نامه را روز گذشته (دوشنبه) در دادگاه فلوریدا تنظیم کرد و خواستار دریافت خسارت برای این اقدام غیراخلاقی ترامپ شد.

بیشتر بخوانید : رابطه نامشروع دونالد ترامپ و استفانی کلیفورد پورن استار زن آمریکایی + عکس

جانسون در بخش دیگری از این شکایت‌نامه اعلام کرده که به دلیل اینکه او سیاهپوست محسوب می‌شود، ستاد انتخاباتی ترامپ پول کمتری به او در مقایسه با همکاران سفیدپوستش پرداخت کرده‌است.

آزار جنسی زن سیاهپوست توسط دونالد ترامپ

آلوا جانسون و دونالد ترامپ

شایان ذکر است، تاکنون ده‌ها زن، ترامپ را به آزار و اذیت جنسی و فساد اخلاقی متهم کرده‌اند اما رئیس‌جمهور آمریکا بار‌ها این اتهامات را رد کرده است. کاخ سفید هم پیشتر اعلام کرده بود همه این زنان دروغگو هستند!

در اکتبر سال ۲۰۱۶، یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، واشنگتن پست یک فایل ویدئویی از ترامپ را منتشر کرد که در آن او درباره زنان اظهاراتی ناپسند به زبان می‌آورد. وی در این نوار ویدئویی در مصاحبه با یک مجری تلویزیونی می‌گوید: وقتی تو ستاره باشی آن‌ها (زنان) با تو راه می‌آیند و تو می‌توانی هر کاری بخواهی با آن‌ها انجام دهی!

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*