۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم مجموعه: حوادث, مطالب جالب و خواندنی تعداد بازدید: 746 ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

اکثر شهر های خوزستان و بویژه اهواز مدت ۲ ماه و چند روز است که در شب ها و صبح ها بوی شدید سوختگی و دود سنگینی را تحمل میکنند و کسی کاری برای این وضعیت انجام نمیدهد .

80 روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

دود و گرما و شرجی و گرد و خاک مهمان همیشگی خوزستانی ها شده است و کم کم اهواز را شهری غیر سکونت تبدیل می کند و مدیران استان و کشور باید فکری برای این مشکل و بحران نمایند .

حتی بسیاری از مردم به بیمارستان مراجعه می کنند و برخی برای درمان آلرژی به کلینیک آلرژی تهران مراجعه می نمایند و بابت هر ویزیت و دارو مبلغی بالای ۱ میلیون تومان پرداخت میکنند و هیچ بیمه ای حتی تکمیلی بدلیل قیمت بالای داروها زیر بار پرداخت نمی رود .

دولت وقتی که نمیخواهد یا نمی تواند کاری برای گرد و غبار و دود انجام دهد چرا فکری برای درمان و بیمه این بیماران انجام نمیدهد ؟؟؟

۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم ۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم

.

برچسب ها : آتش اهواز , اهواز خاکی , دمای اهواز , دود , دود اهواز , گرد و خاک , گرمای اهواز , هوای اهواز , هورالعظیم نظر شما !!!

نظر شما برای “۸۰ روز اهواز در دود آتش هورالعظیم”

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

نام: *

ایمیل: *

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*