کنایه علی انصاریان به پرستو صالحی برای نامزدی بازیگر زن + عکس

کنایه علی انصاریان به نامزدی پرستو صالحی

علی انصاریان بازیکن محبوب فوتبال ایران در سال های سال پیش چند مدتیست که با حرکاتی جنجالی و حرف هایی جنجالی تر حاشیه ساز خوبی برای رسانه ها شده است .

پرستو صالحی که اخیرا خبر نامزدی خود را با انتشار حلقه بر دست کردنش توسط داماد منتشر کرد و در کمتر از یک ماه خبر بر هم خوردن نامزدی و عقدش را اعلام کرد این بار سوژه علی انصاریان شده است .

علی انصاریان نامزدی پرستو صالحی را مسخره کرد

علی انصاریان

کنایه علی انصاریان به نامزدی پرستو صالحی پس از گذشت مدتی از جدایی بازیگر زن از نامزدش جالب توجه بوده است و اینکه یهو بازیکن فوتبال به فکر کنایه زدن به وی افتاده است .

بیشتر بخوانید : جدایی پرستو صالحی و همسرش کمتر از یک ماه اعلام ازدواج + فیلم

به هر حال علی انصاریان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار دو استوری جالب توجه به گونه ای نامزدی پرستو صالحی را به سخره گرفت .

استوری های علی انصاریان در مورد نامزدی و برهم خوردن آن که به وضوح و با آوردن اسم پرستو صالحی کنایه ای تمسخرآمیز به وی زده است را در زیر مشاهده میفرمایید .

تمسخر نامزدی پرستو صالحی توسط علی انصاریان

کنایه علی انصاریان به نامزدی پرستو صالحی

کنایه علی انصاریان به نامزدی پرستو صالحی

استوری علی انصاریان در مورد پرستو صالحی

علی انصاریان فوتبالیست اسبق کشورمان، با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد که جمعه مراسم نامزدی‌اش برگزار می‌شود، اما در ادامه با انتشار استوری دیگری از سوی وی معلوم شد هیچگونه مراسم نامزدی‌ای در کار نبوده و هدف وی شوخی و کنایه‌زدن به پرستو صالحی بوده است.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*