خلاق ترین شرکت های دنیا در سال 2019 معرفی شدند

خلاق ترین شرکت های دنیا در سال 2019

خلاق ترین شرکت های دنیا هر سال توسط مجله fast company انتخاب شده و اعلام میگردند تا مردم با خلاقیت های سال گذشته آشنا شوند .

سال 2018 نیز سالی پر از خلاقیت برای شرکت های بزرگ دنیا بود که شرکت اپل که سال گذشته توانسته بود رنک اول این رتبه بندی را به خود اختصاص دهد اما امسال رتبه خوبی نگرفت .

اپل خلاق ترین شرکت دنیا در سال 2018

اپل خلاق ترین دنیا

خلاقیت اپل در ساخت گوشی iphone X و ایرپدهای بی سیم موجب شد تا به عنوان خلاق ترین شرکت دنیا در سال 2018 بر اساس فعالیت های سال 2017 از دید fast company انتخاب گردد اما امسال نتوانست این رتبه را حفظ کند .

این مجله آمریکایی ۵۰ شرکت در جهان را با توجه نوع فعالیت آن‌ها در سال گذشته رتبه‌بندی کرده است. البته برای این رتبه‌بندی از شاخص‌های مخصوص خود استفاده کرده است.

بیشتر بخوانید : هک سرورهای اپل توسط نوجوان ۱۶ ساله استرالیایی

اپل در سال ۲۰۱۸ به دلیل تولید iPhone X و ایرپاد‌های بی‌سیم خود رتبه اول را کسب کرد. سال ۲۰۱۷ پرچمدار جدید اپل نه تنها دارای یک طراحی جدید با نمایشگری دارای حاشیه کناری کم بود، بلکه اولین گوشی بود که از فناوری تشخیص چهره استفاده می‌کرد که هنوز هم امن‌ترین راه باز شدن قفل دستگاه است.

حالا که لیست ۲۰۱۹ خلاق‌ترین شرکت‌های جهان با توجه به فعالیت آن‌ها در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، مشاهده می‌شود که اپل با تولید iPhone XS، به رتبه هفدهم در این لیست سقوط کرده است.

آیفون ایکس اپل خلاق ترین شرکت 2018

آیفون ایکس iphone X

قرار گرفتن در رتبه‌های بالاتراز ۵۰ در این لیست نیاز به یک فناوری جدید دارد که Fast Company هم با توجه به درنظر گرفتن پردازنده A12 بیونیک اپل، این رتبه را به این شرکت آمریکایی اهدا کرده است. در هر صورت، نمی‌توان این را رد کرد که پردازنده A12 اپل در میان دیگر چیست‌ها قدرت بیشتری از خود نشان خواهد داد و واقعا حق دارد که زمینه‌ساز قرار گرفتن اپل در این رتبه شود. البته در رتبه اپل، قابلیت نوار قلب اپل واچ سری ۴ هم بی‌تأثیر نبوده است.

در بالای جدول هم دو شرکت قرار گرفته‌اند که بیشتر در آسیا شناخته شده هستند و سرویس آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اولین شرکت در این لیست Meituan Dianping و پس از آن شرکت برنامه‌نویسی Grab. Both قرار دارند که سرویس‌های زیادی از جمله خرید و فروش، خرید بلیط سینما و حمل و نقل را ارائه می‌دهند. سومین شرکت هم در کمال تعجب NBA اعلام شده است. این شرکت به خاطر موفقیت خود در حرکت به سمت ورزش‌های الکترونیک و بهبود بخشیدن به سرویس‌های استریم خود مورد تحسین قرار گرفته است. بقیه نام‌هایی که در این لیست دیده می‌شوند، نام استارت‌آپ‌هایی است که موفقیت زیادی برای صاحبان خود کسب کرده‌اند.

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*