گلایه همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی از نیش و کنایه برخی مردم ایران + عکس

گلایه همسر شهید مدافع حرم از برخی مردم ایران

مدافعان حرم شیرمردانی که برای حفظ امنیت مردم سرزمینمان ایران جان خود را فدا کردند و از میان ما پر کشیدند همیشه برای ما قابل احترام و قابل ستایشند .

این روزها برخی از مردم ایران از سر کم لطفی و شاید بتوان گفت از سر خیال راحتشان بابت امنیتشان نیش و کنایه هایی به خانواده های شهیدان مدافع حرم میزنند که نابخشودنیست .

مریم عظیمی همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی یکی از افرادیست که این روزها از این مردم ناسپاس ، کنایه هایی میشنود که او را گله مند کرده است .

شهید مدافع حرم مهدی نوروزی از جمله شهدایی است که همچون دیگر مدافعان حرم با فداکاری و خلوصی مثال زدنی به میدان نبرد با تکفیری‌ها پا گذاشت.

شهید مهدی نوروزی شهید مدافع حرم

شهید مهدی نوروزی و پسرش

شهید نوروزی در آخرین مراحل حضورش در عراق به عنوان فرمانده عملیات ویژه سامرا منصوب شد که در آنجا به سبب شجاعت و دلیری‌های مثال‌زدنی‌اش «شیرِ سامرا» لقب گرفت. شهید مهدی نوروزی جام شهادت را در ۲۰ دی ماه ۱۳۹۳ مصادف با روز میلاد رسول گرامی اسلام و رئیس مکتب شیعه نوشید و پس از انتقال پیکر پاکش به کشور در گلزار شهدای شهر کرمانشاه به خاک سپرده شد.

بیشتر بخوانید : فیش حقوقی مدافعان حرم ایرانی + عکس

مریم عظیمی همسر شهید مهدی نوروزی با انتشار استوریی در صفحه‌ی اینستاگرامش از زخم زبان های تلخ مردم به همسران شهدا گلایه کرد. در ادامه استوری های همسر شهید نوروزی را مشاهده می کنید.

گلایه همسر شهید مدافع حرم از مردم ایران

گلایه مریم عظیمی

گلایه همسر شهید مدافع حرم از کنایه مردم ایران

گلایه همسر شهید مهدی نوروزی

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*