تلاش مرد برای دزدیدن زن جوان با ماشین زن + فیلم

دزدیدن زن آمریکایی

دزدیدن زنان این روزها در رسانه های دنیا فیلم های عجیب و غریبی را به خود دیده است و هر روز شاهد تلاش برای دزدیدن زنان در کشورهای مختلف دنیا هستیم .

فیلم دزدیدن زن آمریکایی در حالی سر و صدا به پا کرده است که در هفته های اخیر چندین فیلم از دزدیدن زنان در کشورهای مختلف منتشر شده است .

در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که این زن جوان پس از پر کردن باک بنزین خودروی خود قصد داشت سوار بر خودرو شده و پمپ بنزین را ترک کند ناگهان از پشت سر با حمله غافلگیرانه این آدم ربا مواجه شد. این فیلم که تبدیل به ویدئویی پربازدید در فیسبوک شده است نشان می‌دهد که مرد آدم ربا این زن جوان را به داخل خودرو پرت کرده و سپس تلاش می‌کند با خودروی این زن او را برباید.

بیشتر بخوانید : تلاش تجاوز به زن با دزدیدن زن در خیابان در شب + فیلم

در حالی که برای لحظاتی در داخل خوردو میان این مرد آدم ربا و زن جوان درگیری رخ می‌دهد و آن‌ها با هم گلاویز هستند سرانجام راننده زن موفق می‌شود از درب مسافر خود را به بیرون خودرو برساند. این ویدئو از زمان انتشار در فیسبوک تاکنون بیش از ۱۲۷۰۰۰ بیننده داشته است. مقاومت جانانه زن جوان با آدم ربا با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ” واقعا مقاومت این زن عالی بود. “

دزدیدن زن آمریکایی در پمپ بنزین

دزدیدن زن آمریکایی در پمپ بنزین

پلیس محلی آمریکا جستجو‌های خود برای شناسایی و دستگیری این آدم ربا را آغاز کرده است.

در بیانیه پلیس آمده است: ” ما در حال جستجو برای یافتن این آدم ربا که اقدام به سرقت ماشین کرده است هستیم. ما از شهروندان می‌خواهیم در شناسایی این مرد جوان به ما کمک کنند. “

گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۱۰ فوریه و در یکی از پمپ بنزین های ایالت لوئیزیانای آمریکا رخ داد.

فیلم دزدیدن زن آمریکایی را در پمپ بنزین مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*